Knitpro şişleri

Knitpro markası altında Symfonie, Wood, Royale, Cubics (küp şekilli) ve Rose serileri bulunur: Bunların ahşap olanları yoğunlaştırılıp lamine edilmiş huş ağacından yapılmıştır. Bu malzeme   abanoz veya gül ağacından daha pahalı ve üretilmesi çok daha zordur. Diğer ahşap şişlerden farklı olarak, Symfonie ahşap şişlerindeki su emme kabul  edilebilir düzeydedir ve sonuç olarak bükülme şansı yoktur. Aynı özellik şişlerimizin, uçlarının keskin olmasını sağlar ve yapısını güçlü kılar. Doğru kullanıldığında ömür boyu zevkli kullanım sağlar. Lütfen alt numaralı tüm ahşap şişlerin (2,00 mm-3,5 mm)  uygun özenle kullanılması gerektiğini unutmayın.       http://knitpro.eu


symfonie

Symfonie Ahşap şişleri  sabit ve değiştirilebilir özellliklerde çok çekici renkler ve desenlerde sunulmaktadır.

Symfonie Wood serisindeki şişlerde 2,00 mm (US 0) ila l5,00 mm (US 19) arasında numaralar mevcuttur.


Royale şiş serisi, 11 parlak renkten oluşan eksiksiz bir yelpazede sunulmaktadır. Her boyuta bir renk atanmıştır ve bu renk tüm şiş stillerinde geçerlidir: tüm şişler tek, çift uçlu sabit ve değiştirilebilirdir. Tüm şişler parlak pirinç uçlara sahiptir. Bunun koleksiyonunuzu düzenlemenize nasıl yardımcı olacağını bir düşünün. Az gören örgü sanatçıları için tanımlama kolaylığı sağlar.

İlk defa zamansız ve ebedi büyüleyici görünümde tahta şişler! Lüks bir taşıma çantasıyla birlikte şişlerin benzersiz renkli görünümü, bu şişleri mutlak bir kazanan yapar!

Bu şişler tüm şiş stillerinde sunulmaktadır: çift, tek uçlu, dairesel (sabit ve değiştirilebilir) ve kroşe kancaları (tek uçlu ve tunuslu).


Ginger serisindeki iğneler 2,00 (ABD 0) ila 12,00 mm (ABD 17) arasında mevcuttur


Symfonie Cubics (küboid şekilli), gül ağacı dokulu yoğunlaştırılmış lamine ahşap olarak sunulmaktadır. Bu iğneler 2,00 mm (US 0) ila 8,00 mm (US 11) arasında mevcuttur.

Kübik iğnelerin kare kesitte değil çapraz olarak ölçüldüğünü lütfen unutmayın.


Symfonie Rose (Gül Setleri) gül ağacı dokulu yoğunlaştırılmış lamine ahşap olarak sunulmaktadır. Hem Symfonie Rose değiştirilebilir şiş seti hem de Kroşe Seti, mükemmel bir Hediye oluşturan zarif tasarımlı kutularda mevcuttur!


KnitPro metal şiş serisi, elektrolizle kaplanmış içi boş pirinç borulardan yapılmıştır. Bu, ilmeklerin serbestçe ve hızlı hareket etmesini sağlayan pürüzsüz ve saten bir yüzey sağlar. Bu şişler hafif, dayanıklı ve el için rahattır.

Nova serisindeki iğneler 2,00 mm (US 0) - 15,00 mm (US 19) arasında mevcuttur.


Nova kübik

Şimdiye kadar ilk kez, küboid şekilli şişler şimdi parlak elektrolizle kaplanmış pirinç olarak sunuluyor. Elektrolizle kaplanmış pirinçten yapılmış yeni Nova Cubics şişleri , uygun bir tutuşa ve normal pirinç şişleri takdir edildiği aynı kusursuz his ve kaplamaya sahiptir.

2,00 mm (US 0) ila 8,00 mm (US 11) boyutlarında mevcuttur.

Nova Cubics iğnelerinin kare kesiti boyunca değil çapraz olarak ölçüldüğünü lütfen unutmayın.


Smartstıx

Örücüler için bir başka yenilikçi ürün - yüksek teknoloji ürünü SmartStix, bir arada örgü şişleri ve şerit metredir!

Hem şişlerde hem de kablolarda 2 cm aralıklarla işaretlenen SmartStix, örgü yapanların hareket halindeyken kreasyonlarını ölçmelerine (mezura kullanma ihtiyacını ortadan kaldırırken), göstergelerini kontrol etmelerine ve hatta projelerinin ilerlemesini takip etmelerine yardımcı olur. Bu şişler, ellerde kolaylık sağlayan yüksek kaliteli ve hafif alüminyumdan yapılmıştır.

2,00 mm (ABD 0) ila 12,00 mm (ABD 17) boyutlarında mevcuttur


Zing

Zing şişleri - her örücünün işine neşe ve canlılık katmak için tasarlandı!

Zing metal şişler hafif metalden yapılmıştır ve bir dizi canlı ve canlı renkte gelir. Her boyut, lazer baskılı boyutları ve parlak gümüş uçları olan benzersiz bir metalik gölgede gelir. Bu hafif metal şişler, yeni örücüler için olduğu kadar pürüzsüz bir yüzeyi seven daha deneyimli eller için de idealdir.

2,00 mm (ABD 0) ila 12,00 mm (ABD 17) boyutlarında mevcuttur


KARBONZ

Karbonz - yenilik ve mükemmelliğin özü !! Karbon fiberin üstün kalitesini mükemmel şekilli elektrolizle kaplanmış pirinç uçlarla birleştiren çağımızın en devrimci şişlerinden biri !!

Karbon Fiber, modern zamanlarda uçaklarda, otomobillerde vb. Kullanım için kullanılan en çok yönlü malzemelerden biridir ve yüksek gerilme mukavemeti, hafifliği ve dikişler üzerinde mükemmel kontrol sağlayan bir yüzeye sahip olması nedeniyle örgü şişleri için idealdir. . Devrim niteliğindeki iki malzemenin bu birleşimi, benzersiz bir örgü deneyimi sağlamayı garanti ediyor.

Bu muhteşem iğneler 1.00 mm (ABD 5/0) - 8.00 mm (ABD 11) arasında mevcuttur.


BAMBOO

Japon Bambu'nun en iyisinden üretilen 'Yumuşak Dokunuşlu' Bambu serimiz, saatlerce stressiz, rahat ve tatmin edici bir işçilik deneyimi için sizi bekleyen muhteşem son dişlilerle birleştirilen özel keskin noktalarımızı taşır.

2,00 mm (US 0) ila 10,00 mm (US 15) boyutlarında mevcuttur


basix birchBasix Birch
serisindeki Basix Birch İğneleri 2,00 mm (US 0) ila 15,00 mm (US 19) arasında mevcuttur.


Jumbo birchJumbo Birch
serisindeki Jumbo Birch İğneleri 20,00 mm (US 36) ila 35,00 mm arasında mevcuttur.


basix aliminyum

Basix Alüminyum İğneler
Basix alüminyum şişler, KnitPro'nun ayırt edici özelliğini taşır - pürüzsüz yüzey, mükemmel yüzey ve mükemmel keskin uçlar.

2.00mm (US 0) ila 6.00mm (US 10) boyutları Gri Eloksallı Alüminyum olarak sunulmaktadır.


Trendz

Trendz şişler, çarpıcı çok renkli üstün kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır. Her boyut, tanımlama kolaylığı için benzersiz bir renk koduna sahiptir. Bu hafif şişler, yeni örücüler için olduğu kadar pürüzsüz bir yüzeyi seven daha deneyimli eller için de idealdir.

3,50 mm (ABD 4) ila 12,00 mm (ABD 17) boyutları mevcuttur


kroşeTığ işi kancalarımız, Tığ işi sanatını bilenler ve anlayanlar tarafından Tığ Sanatçıları için tasarlanmıştır. Eksiksiz bir malzeme yelpazesinde sunulurlar: Symfonie Wood, Japanese Bamboo, Basix Birch, Trendz Acrylic, Aluminum & Steel 'soft-feel' kulplu. Çok çeşitli boyutlarda sunulurlar: 0,50 mm - 35,00 mm. Tüm ahşap kancalar el yapımıdır.Gül kroşe kancaları, sadece tek uçlu versiyonda set olarak sunulmaktadır.Alüminyum ve çelik kancaların yumuşak dokulu ergonomik şekilli bir sapı vardır.


Waves

Çok sevilen kroşe kancalarımıza göz alıcı bir ek! Yepyeni alüminyum kroşe kancaları zarif ve şaşırtıcı derecede pürüzsüz gümüş kaplamada, her biri kendi boyutuna göre benzersiz on üç renkli, canlı ve modaya uygun yumuşak dokunuşlu tutamaklarla sunar. Ve şimdi tüm Kroşe Sanatçılarının ihtiyaçlarını karşılamak için aralık 2,00 mm - 12,00 mm arasında uzanıyor.

urun katagorisi: